Když chcete opravdu najít práci a využít to, co je vyzkoušené a funguje!

JAK NAPSAT ÚSPĚŠNÝ MOTIVAČNÍ DOPIS

který zaujme a pozvou Vás k pohovoru

Motivační dopisy pro pracovní pozice

Byly využity při hledání práce a tito uchazeči vyhráli výběrová řízení.

Motivační dopisy získáte ve spodní části této stránky.

Motivační dopis učitelka bez praxe učitelky

Motivační dopis absolventa, který nemá žádné zkušenosti

Motivační dopis recepční v hotelu

Motivační dopis administrativní pracovnice

Motivační dopis obchodní zástupce

Motivační dopis sociální pracovnice

Motivační dopis asistentka bez praxe

Motivační dopis prodavačka bez praxe

Motivační dopis učitelka s praxí

Motivační dopis asistentka s praxí

Motivační dopis prodavačka s praxí

Motivační dopis prodavačka v běžném obchodě

Hledač práce Vám pomůže, získáte profesionální dokumenty, rady a návody:

ZÍSKAT VŠECHNY DOKUMENTY, VZORY, ŠABLONY A NÁVODY

za cenu jen 290 Kč

Získáte přístup do členské sekce, kde jsou videa, všechny návod, vzory a šablony přístupné ke stažení.

Když využijete to, co jiným funguje, tak získáte mnohem vyšší sebevědomí, protože si budete věřit. Budete mít mnohem větší šanci získat práci a třeba i během pár dní, jak se povedlo několika lidem, kterým jsem pomáhal.

Proč to není zadarmo? Protože věci zadarmo nefungují a když by byly zdarma, tak okamžitě přestanou fungovat, protože to tak udělají všichni. Cena je naprosto minimální v porovnání s informacemi, které jsou k dispozici. Není v ceně započítaný ani moje několikaměsíční práce na přípravě všech materiálů!

Upozornění!  Nechci, aby si přístup kupoval každý. Opravdu chci pomoct jen těm, kteří si  chtějí najít práci. Proto chci, aby tito lidé získali výrazný náskok před jinýma, kteří tyto informace mít nebudou.

Koupitza 290 Kč ihned
shadow-ornament

mých rad využilo přes 1560 uchazečů

Mgr.Tomáš Kosačík, autor projektu

Pracoval jsem 4 roky při výběru uchazečů a další rok jsem přímo radil lidem, jak najít práci. Za tu dobu jsem sám vytvořil řadu vzorů životopisů, motivačních dopisů a radil lidem s odpovědmi u pohovoru. Už během 4-leté praxe jsem každý den dostával emailem 30-60 životopisů a z těch bylo takových, které by mě zaujaly jen tak 3?

Zbytek neuvedl podstatné informace, používali stejné fráze a důsledek byl takový, že se ani k pohovoru neměli šanci dostat. Proto jsem vytvořil tento portál Hledačpráce.cz, abyste nedělali stejné chyby a měli mnohonásobně větší šanci opravdu najít práci a ZÍSKAT JI!

Našli jsme taky jinou cestou, jak hledat práci bez nutnosti odpovídat na nabídky práce. Všechno to přineslo obrovský úspěch a z uchazečů se stali lidi, kteří mají novou práci. Z mého pohledu, je největší chyba většiny lidí, že prostě stahují volně dostupné dokumentů, vše mají potom stejně jak jiní uchazečů a šanci uspět se potom blíží nule. Zdravím Vás, Tomáš Kosačík

Vaše zkušenosti s mými radami

Mých rad využily už stovky lidí. K dnešnímu dni je to cca 1560 uchazečů o práci. Jsem stejně nedůvěřivý jako Vy. Proto i já vždy ocením, když dostanu emailem reakci, zda  a jak moc mé rady lidem opravdu pomohly. Vybral jsem Vám několik emailů, které mi dorazily. Můžete tak sami posoudit do jaké míry Vám mohou mé informace pomoci.

1386594064_woman   paní  Helena M.

Využila vzory životopisů, šablony motivačních dopisů a moje připravené odpovědi k pohovoru.

Vážený pane magistře, chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za perfektně připravený soubor pro uchazeče o zaměstnání. Musím říci, že jsem se hodně inspirovala a odpovědi, které jste uváděl jako příklad, jsem upravila pro sebe a moc mi to při přípravě na pracovní pohovor pomohlo.

V pondělí nastupuji do práce a myslím si, že příprava, do které jsem zahrnula i Váš soubor mi k nové práci určitě pomohl. Všem uchazečům bych Váš soubor k prostudování před pohovorem doporučila.

zena  paní  Petra T.

Využila všechny mé rady, použila mou šablonu životopisu, vzor motivačního dopisu a k pohovoru využila mých rad a připravené odpovědi.

Tomáši, chtěla bych napsat, že si velmi cením toho, že jsem na Vás na internetu narazila. Práci sháním již delší dobu, ale až vaše rady ohledně sepsání životopisu, motivačního dopisu a chování na pohovorech mě teprve posunuly správným směrem. Konečně se na pohovor dostanu, což beru jako velký úspěch, protože dříve mi nepřišla ani odpověď na e-mail.

Není dneska moc lidí jako jste Vy, kteří aniž by něco očekávali, dokážou pomoci a otázky na pohovorech jsou dnes opravdu záludné a matoucí a je dobré , když je někdo jako Vy, kdo dokáže poradit. Moc děkuji Petra

zenapaní  Eva

Využila mou přípravu s radami, jak se chovat, aby zaujala a prostudovala mé doporučené odpovědi k pohovoru.

Dobrý den, musím se podělit o dobrou zprávu. Mám za sebou dlouho očekávaný konkurz, na který jsem se velmi připravovala, i s Vaší pomocí.

Byla to celkem „grilovačka“. V konkurzu jsem obstála a od 1. listopadu nastupuji do nové práce! Děkuji za Váš čas, sdílení mých starostí a Vaše názory, které mi hodně pomohly, jak fakticky, tak i psychicky a srdečně Vás zdravím.

muz  pan Ladislav K.

Využil rady k životopis, šablony a odpovědi k pracovnímu pohovoru.

Dobrý den, rád bych Vám poděkoval za poskytnuté informace týkající se psaní životopisu a přijímacího pohovoru. V minulém týdnu jsem absolvoval pohovory ve dvou společnostech, přičemž 1 byla česká a 1 zahraniční.

V obou společnostech jsem byl úspěšný a následně podepsal v jedné z nich pracovní smlouvu. Především díky Vašim publikovaným radám jsem měl možnost se vhodně připravit. Děkuji Vám.

zena paní  Miroslava

Využila mé rady k zvládnutí pohovoru a odpovědi na všechny časté i náročné otázky.

Ještě jednou reaguji a chci poděkovat za velmi cenné a odborné rady jak se připravit na pohovor. Ze sta zájemců bylo vybráno 15, krátce před absolvováním pohovoru jsem objevila Vaši stránku a stačila se aspoň trochu připravit. Na pohovoru jsem nebyla 16 let. Zítra jdu do 2.kola VŘ, a jsme přesvědčena že i díky Vám. Děkuji, Mirka.

zenaslečna Pavla T.

Využila moje připravené odpovědi k pohovoru.

Dobrý den, moc děkuji za pomoc, určitě poskytujete velmi zajímavé informace a možná mi i pomohli, absolvovala jsem dva pohovory a hned při tom prvním to zabralo, sice jsem přes týden čekala na vyjádření, ale mám práci, mějte se fajn. Pavla 

zenaslečna Zdeňka

Využila mé rady k sestavení životopisu a připravené šablony pro životopis.

Využila mou přípravu s radami, jak se chovat, aby zaujala a prostudovala mé doporučené odpovědi k pohovoru.

Pane Kosačík, mockrát Vám děkuji za rady ohledně životopisu. Využila jsem veškeré Vaše rady, které jste mi napsal na e-mail a skutečně se ozvalo více zaměstnavatelů! Moc děkuji a všem doporučuji:-)